Partneři

Partneři webu www.bazencz.cz – u našich partnerů najdete specializované informace o bazénech, bazénovém příslušenství a technologiích – poradí Vám se správným výběrem a doporučí, kde se vyplatí tyto věci koupit:

Online foto – obecný web, kde se dozvíte spoustu zajímavostí o focení, o výběru správného fotoaparátu a jak na něm vše nastavit k Vaší plné spokojenosti.
Prodej bazénů – internetové stránky o tom, jak si koupit bazén. Zjistěte, na co si dát při koupi pozor a jak si vybrat takový bazén, abyste později nelitovali, že jste si měli koupit jiný.
Alarm do bazénu se umístí na hranu bazénu a následně detekuje jakékoliv rozvíření hladiny. Alarm do bazénu je ideální řešení, pokud máte děti a existuje možnost, že by mohly spadnout do bazénu.
Nafukovací vířivky jsou skladné, levné a dobře přenosné. Nafukovací vířivky mají zabudovaný ohřev vody, takže si můžete užít teplé vířivé lázně např na zahradě, terase nebo i v interiéru.
Plachta na bazén je ideálním pomocníkem, pokud se chcete koupat v teplejší vodě. Na webu najdete informace o tom, jak silnou plachtu zvolit a jak ji používat, aby vám co nejdéle vydržela.
Plachta na bazén je ideálnym pomocníkom, ak sa chcete kúpať v teplejšej vode. Na webe nájdete informácie o tom, akú silnú plachtu zvoliť a ako ju používať, aby vám čo najdlhšie vydržala.
Bazénová chemie je důležitou součástí při provozu bazénu. Používáním vhodné bazénové chemie docílíte čisté vody v bazéne. Více informací o možnostech a použití najdete zde.
Bazénová filtrace nesmí chybět u žádného bazénu. Ať už je bazénová filtrace kartušová nebo písková, je třeba ji správně používat. Na těchto stránkách najdete informace, jak na to.
Bazénová filtrácia nesmie chýbať u žiadneho bazéna. Či už je bazénová filtrácia kartušová alebo piesková, je potrebné ju správne používať. Na týchto stránkach nájdete informácie, ako na to.
Sůl do bazénu pro čistou vodu v bazéně. Zjistěte jak správně používat tuto úpravu vody, kde a jakou si koupit solonizační jednotku, která uvolňuje ze soli chlor.

Příslušenství pro bazény a kvalitní

bazénová chemie chlorová, bezchlorová. E-shop na bazénovou chemii.

Příslušenství pro svařování bazénu,

bazénová folie Alkorplan 2000, Alkorplan 3000.

Kompletní sortiment vodních dýmek.

Vodní dýmky Aladin a vodní dýmky Sahara Smoke.

Bezchlorová bazénová chemie Guaa, multifunkční tablety do bazénu.

Obchod na bazénovou chemii.